SZKOLENIE ZYSKOWNY SALON KOSMETYCZNY I SPA 2018


DLA KOGO JEST SZKOLENIE?


- kosmetyczki, kosmetolodzy i terapeuci
- managerowie i kierownicy SPA
- właściciele salonów kosmetycznych, day SPA i Spa przy hotelowych
- inwestorzy chcący zainwestować w rynek kosmetyczny


11 ROK NA RYNKU - DOŚWIADCZENIE I PASJA JAKO GWARANCJA SUKCESU

W lipcu tego roku będę obchodził 11- lecie pracy w branży. Zaczynałem jako terapeuta, potem kierownik, manager. Doradzałem w dziesiątkach obiektów, szkoliłem piony managerskie, pracowników marketingu i sprzedaży. Konikiem okazała się obsługa Klienta. Zarządzałem dużym resortem hotelowym jako dyrektor zarządzający, miałem pod sobą 74 pracowników.. Mam 36 lat i jestem z tej branży. Nie dokleiłem się do niej, bo był trend, bo rynek się rozwijał. Naturalnie przeszedłem wszystkie etapy. Teraz pokażę adeptom jak budować markę miejsca, jak zyskiwać nowych Klientów, jak budować więzi na lata, skutecznie zarządzać kadrą... inaczej.

MANAGER SPA inaczej


Do absolutnego minimum niweluje część wykładową, teoretyczną. Stawiam tylko i wyłącznie na pracę na "żywym organizmie", konkretnych problemach w konkretnych miejscach.

Sprawdzę z wielką dokładnością jakie popełniasz błędy, nie by je wskazać dla zasady, lecz aby chwilę później dać receptę na pozbycie się ich. Dokładnie przyjrzę się ofercie, komunikacji marketingowej, sposobowi zarządzania ludźmi. Zajrzę w każdy kąt.

To wyjątkowe spotkania szkoleniowo - wdrożeniowe. Jednocześnie uczysz się i zmieniasz na gorąco to, co jest przeszkoda w osiągnięciu stabilnej pozycji na lokalnym rynku.

CO NOWEGO

  • Pracuję tylko indywidualnie, tylko u Ciebie w obiekcie i z Twoimi pracownikami (jeśli takowych zatrudniasz). Tylko na żywym organizmie i tylko z kimś, kto nie boi się zmian.
  • Najpierw poznamy się - każde szkolenie poprzedza audyt zewnętrzny.
  • Zarządzanie w sytuacjach kryzysowych - nie ma sytuacji beznadziejnej, są tylko ludzie kreujący beznadziejne sytuacje.
  • Koszty - spokojnie, ustalimy indywidualnie zakres prac i wycenimy go tak, by nie bolało. Zapłacisz dopiero po szkoleniu*
  • Weekend dobrych zmian - oddaję Wam swój czas głównie w weekendy.CO POZOSTAJE NIEZMIENNE OD LAT


  • Jakość płynąca z bogatego doświadczenia
  • Ogromne zaangażowanie z mojej strony
  • Skuteczność
  • Bezkompromisowość
  • Specyficzna atmosfera pracyTo trzy dni intensywnej harówki. Jeśli włożysz serce, pokażesz chęci, zrozumiesz i wdrożysz wszystkie zmiany, Twoja pracę nagrodzę dodatkową opieką, nawet przez rok. 

Takich szkoleń w Polsce brakuje.

Tak zwani trenerzy wolą wyjść na salkę pełną ludzi z różnych stron kraju, różnych rynków lokalnych a tym samym z różnymi problemami, i mówić do nich wszystkich to samo. To jakby zebrać grupę ludzi chorujących na kręgosłup - jedni mają kłopoty w odcinku szyjnym, inni między łopatkami a jeszcze inni cierpią ból z powodu rwy kulszowej - i zaaplikować im wszystkim te same terapie. Czy jest w tym jakikolwiek sens, logika? Nie ma, ale niestety jest cel - zarobić ma trener swoim gadulstwem. Rzadko słuchacz szukający w tych spędach wiedzy i sposobu na zmiany w własnym biznesie.

Napisz na adam.puda@gmail.com zapytaj o szczegóły i zdradź w czym mogę Tobie pomóc. Przygotuje agendę spotkania szkoleniowego i zaczniemy razem pracować nad zmianami.

* wymagana jest tylko procentowa wpłata rezerwująca termin

Do zobaczenia!